WSR2R3870FBA
MFR.Part #
WSR2R3870FBA
JLCPCB Part #
C4285037
Description
-65℃~+275℃ 2W 387mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount