WSR2R1200FTA
MFR.Part #
WSR2R1200FTA
JLCPCB Part #
C4236852
Description
-65℃~+275℃ 120mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount