WSR2R3570FEA
MFR.Part #
WSR2R3570FEA
JLCPCB Part #
C3963672
Description
-65℃~+275℃ 2W 357mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS