BFC238041133
MFR.Part #
BFC238041133
JLCPCB Part #
C3804826
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 13nF 160V、250V ±10% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS