3560510RFT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
3560510RFT
JLCPCB Part #
C4233936
Package
4527
Description
-55℃~+155℃ 510Ω 6W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS