MAL209427221E3
MFR.Part #
MAL209427221E3
JLCPCB Part #
C1608966
Package
Plugin,D35xL27mm
Description
-25℃~+105℃ 1.19A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 220uF 27mm 35mm 450V 670mΩ@120Hz ±20% 插件,D35xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS