WSR3R1330FEK
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
WSR3R1330FEK
JLCPCB Part #
C4246559
Package
4527
Description
-65℃~+275℃ 133mΩ 3W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS