WSR2R3330FTA
MFR.Part #
WSR2R3330FTA
JLCPCB Part #
C3940777
Description
-65℃~+275℃ 2W 333mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount