WSR2R3300FTA
MFR.Part #
WSR2R3300FTA
JLCPCB Part #
C4316070
Description
-65℃~+275℃ 2W 330mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount