WSR2R3200FTA
MFR.Part #
WSR2R3200FTA
JLCPCB Part #
C4235246
Description
-65℃~+275℃ 2W 320mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount