BFC238330153
MFR.Part #
BFC238330153
JLCPCB Part #
C3785000
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 15nF 350V、1kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS