WSR2R0125FBA
MFR.Part #
WSR2R0125FBA
JLCPCB Part #
C4552878
Description
-65℃~+275℃ 12.5mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount