WSR2R3160FEK
MFR.Part #
WSR2R3160FEK
JLCPCB Part #
C4050892
Description
-65℃~+275℃ 2W 316mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS