WSR2R4700DEA
MFR.Part #
WSR2R4700DEA
JLCPCB Part #
C3930354
Description
-65℃~+275℃ 2W 470mΩ ±0.5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS