BFC238313114
MFR.Part #
BFC238313114
JLCPCB Part #
C3809564
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 110nF 200V、400V ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS