WSR2R3050FTA
MFR.Part #
WSR2R3050FTA
JLCPCB Part #
C4235149
Description
-65℃~+275℃ 2W 305mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount