WSR2R3900JEK
MFR.Part #
WSR2R3900JEK
JLCPCB Part #
C4057277
Description
-65℃~+275℃ 2W 390mΩ ±5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS