WSR5R1500FBA
MFR.Part #
WSR5R1500FBA
JLCPCB Part #
C4065675
Description
-65℃~+275℃ 150mΩ 5W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount