WSR2R8000FEA
MFR.Part #
WSR2R8000FEA
JLCPCB Part #
C4080778
Description
-65℃~+275℃ 2W 800mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS