WSR2R6340FEA
MFR.Part #
WSR2R6340FEA
JLCPCB Part #
C4112892
Description
-65℃~+275℃ 2W 634mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS