WSR2R2980DTA
MFR.Part #
WSR2R2980DTA
JLCPCB Part #
C3940911
Description
-65℃~+275℃ 298mΩ 2W ±0.5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount