WSR2R6250FTA
MFR.Part #
WSR2R6250FTA
JLCPCB Part #
C4236566
Description
-65℃~+275℃ 2W 625mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount