WSR2R2490FEA
MFR.Part #
WSR2R2490FEA
JLCPCB Part #
C3939154
Description
-65℃~+275℃ 249mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS