CW02B1R500JS70
MFR.Part #
CW02B1R500JS70
JLCPCB Part #
C1793414
Description
1.5Ω 3.75W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors