WSR2R0249FBA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
WSR2R0249FBA
JLCPCB Part #
C4201880
Package
4527
Description
-65℃~+275℃ 24.9mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount