WSR2R2940DEA
MFR.Part #
WSR2R2940DEA
JLCPCB Part #
C4115737
Description
-65℃~+275℃ 294mΩ 2W ±0.5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS