WSR2R2800FEA
MFR.Part #
WSR2R2800FEA
JLCPCB Part #
C4043470
Description
-65℃~+275℃ 280mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS