RER65F60R4RCSL
MFR.Part #
RER65F60R4RCSL
JLCPCB Part #
C1570422
Description
10W 60.4Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance