WSR2R2800FEB
MFR.Part #
WSR2R2800FEB
JLCPCB Part #
C4077399
Description
-65℃~+275℃ 280mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS