RN70C9092FRSL
MFR.Part #
RN70C9092FRSL
JLCPCB Part #
C1809208
Description
-65℃~+175℃ 750mW 90.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors