WSR2R2800DTA
MFR.Part #
WSR2R2800DTA
JLCPCB Part #
C3963721
Description
-65℃~+275℃ 280mΩ 2W ±0.5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount