WSR2R2800JTA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
WSR2R2800JTA
JLCPCB Part #
C4221490
Package
4527
Description
-65℃~+275℃ 280mΩ 2W ±5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount