BFC237527622
MFR.Part #
BFC237527622
JLCPCB Part #
C3801179
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 400V、1kV 6.2nF ±3.5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS