SIHB12N60ET5-GE3
MFR.Part #
SIHB12N60ET5-GE3
JLCPCB Part #
C6228036
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 12A 147W 380mΩ@10V 4V 58nC@10V 5pF@100V 600V 937pF@100V D2PAK(TO-263) MOSFETs ROHS