SMC5K48CA-M3/I
MFR.Part #
SMC5K48CA-M3/I
JLCPCB Part #
C3700163
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+175℃ 1uA 48V 53.3V 5kW 64.6A 77.4V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS