WSR2R2498DTB
MFR.Part #
WSR2R2498DTB
JLCPCB Part #
C4083003
Description
-65℃~+275℃ 249.8mΩ 2W ±0.5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount