WSR2R1500FTA
MFR.Part #
WSR2R1500FTA
JLCPCB Part #
C4299368
Description
-65℃~+275℃ 150mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount