WSR2R5490DTB
MFR.Part #
WSR2R5490DTB
JLCPCB Part #
C4221664
Description
-65℃~+275℃ 2W 549mΩ ±0.5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount