WSR2R2400DBA
MFR.Part #
WSR2R2400DBA
JLCPCB Part #
C4182040
Description
-65℃~+275℃ 240mΩ 2W ±0.5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount