WSR3R0102FEB
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
WSR3R0102FEB
JLCPCB Part #
C4278037
Package
4527
Description
-65℃~+275℃ 10.2mΩ 3W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS