WSR2R2260FEA
MFR.Part #
WSR2R2260FEA
JLCPCB Part #
C4146878
Description
-65℃~+275℃ 226mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS