WSR2R2200FTB
MFR.Part #
WSR2R2200FTB
JLCPCB Part #
C6001516
Description
-65℃~+275℃ 220mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount