WSR2R2200FEA
MFR.Part #
WSR2R2200FEA
JLCPCB Part #
C4048572
Description
-65℃~+275℃ 220mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS