WSR2R3200FEA
MFR.Part #
WSR2R3200FEA
JLCPCB Part #
C4228450
Description
-65℃~+275℃ 2W 320mΩ ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS