BFC237524361
MFR.Part #
BFC237524361
JLCPCB Part #
C3782665
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 360pF 400V、1kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS