WSR2R2000JTA
MFR.Part #
WSR2R2000JTA
JLCPCB Part #
C3938951
Description
-65℃~+275℃ 200mΩ 2W ±5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount