WSR2R5000DEK
MFR.Part #
WSR2R5000DEK
JLCPCB Part #
C3989145
Description
-65℃~+275℃ 2W 500mΩ ±0.5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount ROHS