BFC233910274
MFR.Part #
BFC233910274
JLCPCB Part #
C3295378
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 270nF 310V X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS