WSR2R6000DBA
MFR.Part #
WSR2R6000DBA
JLCPCB Part #
C4111003
Description
-65℃~+275℃ 2W 600mΩ ±0.5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount