WSR2R5000DBA
MFR.Part #
WSR2R5000DBA
JLCPCB Part #
C4244694
Description
-65℃~+275℃ 2W 500mΩ ±0.5% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount